Sayın Konuğumuz;

Tüm dünyanın ve ülkemizin COVID-19 salgınıyla zor günler geçirdiği bu dönemde otelimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Otelimizde tatilinizi sağlık ve güven içinde geçirmeniz için Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Bulaşıcı Hastalık Kontrol Merkezi (ECDC) ve Sağlık Bakanlığımız düzenlemeleri ve önerileri doğrultusunda biz de hizmetlerimizi bu “Yeni Normal” e göre düzenledik.

Hizmetimiz süresince karşılaşabileceğiniz risklerinizi güven içinde yönetiyoruz. Otele girişte vücut sıcaklığınız ölçtük. Vücut sıcaklığınız 38 C ve üzeri ise sizi otel doktorumuza ya da sağlık kurumuna sevk ederek sağlığınızın korunmasına özen göstereceğiz.

Otelimizin bekleme olabilecek alanlarında (resepsiyon, restoran, bar, asansör önleri gibi) sosyal mesafe kuralı geçerli olacak, lütfen uyunuz.

Odanızı sizin için özel olarak temizledik ve dezenfekte ettik. Dezenfeksiyon sonrası ilk siz açarak kullandınız. Kat görevlimiz koruyucu donanım (tek kullanımlık eldiven, maske, bone ve galoş) ile odanızı temizleyecektir. Tek kullanımlık sabun şampuan gibi buklet malzemelerini sunmayı sağlığınızın korunması için planladık.

Yemeklerimiz yine açık büfe şeklinde ana restoranımızda, küçük porsiyonlarda mutfak ekibimizce size verilecektir. Masa aralıkları uzatıldığından, kapasitemiz azalmıştır. Bu nedenle otele giriş esnasında size bildirilen saatler arasında yemeklerinizi sağlık ve güven içinde tadabilirsiniz. Şimdiden afiyet olsun.

Otelimizde girişte, lobide, restoran girişlerinde, havuz başında, plaj girişinde, kat ya da blok başlarında ve diğer birçok alanda el dezenfektanları bulacaksınız. Resepsiyondan her zaman maske ve eldiven de temin edebilirsiniz.

Otelimizin oyun salonu ve çocuk parkı güvenliğiniz için kapalı tutulacaktır.

Sauna, Hamam gibi etkinliklerimizi kullanırken lütfen maske takınız, sosyal mesafe kuralına ve kullanma talimatlarına uyunuz.

Amfi tiyatroda da sosyal mesafe kuralından dolayı oturma kapasitesi azalmıştır. Konuklar arasında en az 2 koltuk boşluk olacağından lütfen rezervasyon yaparak animasyona katılınız.

Size tek kullanımlık bardak, çatal-bıçak sunmamız tamamen sağlığınızın korunması içindir. Porselen olarak sunduğumuz ekipmanlarımızı her kullanım sonrası temizlik ve dezenfeksiyonlarını yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Misafirlerimizin ortak kullanım alanlarını (şezlonglarınız, asansör düğmeleri, wc ler, soyunma odaları gibi) sürekli temizleyip dezenfekte ediyoruz. Güven içinde kullanabilirsiniz.

Size sunacağımız yiyecek ve içecekleri sağlıklı gıda ürettiği tescilli satıcılardan ve bilinen markalardan seçiyor, otele teslim alırken ambalajlarını dezenfekte ederek mutfaklarımıza alıyoruz. Gıda ve su güvenliği risk yönetim sistemimiz habersiz olarak resmi kurumlarca ve bağımsız dış denetim firmalarınca sürekli denetlenmektedir. Güven içinde yiyeceklerimizi ve içeceklerimizi tüketebilirsiniz.

Konaklamanız boyunca Covid-19 belirtilerini (yüksek ateş ve nefes almada zorluk) hissederseniz lütfen resepsiyonu arayarak tarafımızı bilgilendiriniz. Sizin hemen otel doktorumuza ya da sağlık kurumuna sevkinizi sağlayabiliriz. Muayene sonucunda sizden dikkat etmeniz istenen kurallara uymanızı rica ederiz.

Lütfen; aklınıza takılan diğer konularla ilgili veya aldığımız diğer önlemlerimizi merak ediyorsanız Resepsiyona başvurmak için çekinmeyiniz. Sizin ile paylaşmaktan çok mutlu oluruz.

Tekrar “Otelimize Hoş geldiniz der, sağlıklı bir tatil dileriz.

Genel Müdür

Servet SOYLU