1. Hedef Beyt Otel İçin Online Rezervasyon Yapma ve Ödeme

 

www.hotelbeyt.com ana sayfada yer alan “Hızlı Rezervasyon Yap” bölümü aracılığı ile otele giriş ve çıkış tarihlerini ve konaklayacak kişi sayısı seçimlerini yaparak rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Konaklayacağınız tarihleri ve konaklayacak kişi sayısını seçtikten sonra “Ara” butonuna basarak, seçmiş olduğunuz tarihlerde uygun olan oda seçeneklerini görebilirsiniz. Konaklamanız için tercih ettiğiniz odayı seçmek için; “Oda seç” ifadesine tıklayarak oda sayısını seçebilirsiniz. Oda sayısını seçtikten sonra seçiminiz, aşağıda gösterilen şekilde, “Seçiminiz” başlığı altında görüntülenecektir.

“Rezervasyon” butonuna basarak rezervasyon detaylarınızı görüntüleyebilirsiniz. Rezervasyon detaylarınızın altında yer alan “İrtibat Bilgileriniz” formunu doldurarak otelimizde konaklayacak kişi bilgilerini doldurmanız gerekmektedir. Bu bölümde yer alan “Balayı çiftiyiz” ya da “Özel isteğim var” seçeneklerini kullanarak konaklamanızın mahiyetine özel hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

 

 “İrtibat Bilgileriniz” bölümünde yer alan formu doldurduktan sonra, hemen altında yer alan “Kredi Kartı” formuna kredi kartı bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Ardından, “Rezervasyonu Tamamla” butonuna basarak online rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

  1. Sipariş Onayı

 

 

            “Rezervasyonu Tamamla” butonuna bastığınızda rezervasyon özetinizi görüntüleyebilir; varsa değiştirmek istediğiniz hususlara ilişkin olarak gerekli değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

  1. Mesafeli Satış Sözleşmesinin Saklanması ve Sözleşmeye Erişim

Siparişinizi onaylamadan önce ekranda çıkan “Ön Bilgilendirme Formu’nu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi’ni okudum ve kabul ediyorum” seçeneğinde yer alan ilgili formu ve sözleşmeyi okuyarak onaylamanız gerekmektedir. Onayladığınız Mesafeli Satış Sözleşmesi, siparişinizi tamamladığınızda siparişiniz sırasında beyan ettiğiniz e-mail adresiniz aracılığıyla tarafınıza ulaşan Rezervasyon Onay mailinde yer alır. Size gönderilen bu Rezervasyon Onay maili aracılığıyla daha sonraki zamanlarda da söz konusu siparişinize ait Mesafeli Satış Sözleşmesi’ne ulaşabilirsiniz. Sözleşmeler, Hedef Beyt Otel tarafından elektronik ortamda saklanmamaktadır.

 

  1. Kişisel Verilere İlişkin Gizlilik Kuralları

Hedef Otel İşletmeciliği A.Ş. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme metnine https://hotelbeyt.com/gizlilik-ve-kisisel-verilerin-korunmasi-hakkinda-bilgilendirme/ adresinden ulaşabilirsiniz.

  1. Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Mekanizmaları

 

Mesafeli satış sözleşmesinden doğan uyuşmazlıklarda tüketici, uyuşmazlığın miktarına bağlı olarak doğrudan yerleşim yerinin bulunduğu veya tüketici işleminin yapıldığı yerdeki Tüketici Sorunları Hakem Heyetine veya Tüketici Mahkemesine başvurabilir.